VİP CALL CENTER'a HOŞ GELDİNİZ

Back Office Hizmeti

İletişime Geçin!
Back-office Hizmeti

Bir firma için en önemli işlerden birisi geri dönüş yapan müşterilere cevap verebilmektedir. Bu geri dönüş kimi zaman olumlu kimi zaman ise olumsuz olabilir. Ayrıca bazı durumlarda insanlar isteklerini dile getirmek isteyebilir. Backoffice hizmeti ile tüm bunları sizin için uzman ekibimiz gerçekleştiriyor. Müşterileriniz ile tüm görüşmeler özenli bir şekilde yapılıyor. Gerekli olan bilgilendirme çağrı merkezi personelimiz tarafından müşterilerinize sağlanıyor. Sonrasında ise toplanan bu veriler incelenerek rapor haline getiriliyor. Tüm şikayetler, istekler ve öneriler bu anlamda depolanıyor. Sizlere ise depolanan bu verileri incelemek ve işlerinizi büyütmek kalıyor.

Tüm İstek, Şikâyet ve Öneriler Tek Noktada

Özellikle bir şirkete gelen şikayetlerin değerlendirilmesi şirket prestiji için oldukça önemlidir. Backoffice hizmeti sunan firmamız bu anlamda sizlerin tüm ihtiyaçlarını karşılıyor. Prestijinizi koruyor. İstek, şikâyet ve önerileri yanıtsız bırakmıyor. Gerek sosyal medya hesaplarından gerekse farklı platformlardan gelen tüm istekleriniz tek bir noktada toplanmaktadır. Buna ek olarak telefon, mail ve çeşitli şikâyet sitelerinde yer alan firmanız hakkındaki içerikler de bu noktada toplanır. Sonucunda raporlar hazırlanır. Bur raporlar sayesinde ne yapmanız gerektiğini tespit etmeniz kolaylaşacaktır. Alanında uzman kadromuz sizler için müşterileriniz ile son derece ılımlı ve yapıcı konuşur. Bu konuşma sayesinde şikâyet sahibi sorunun kısa sürede çözüme ulaşacağına ikna edilir. İlerleyen süreçte benzer sorunlar yaşamayacağı kanıtlanır. Sonucunda ise sorunu çözersiniz ve müşteri kaybı yaşamazsınız.

Ürün Çeşitliliğini ve Kalitesini Artırıyoruz!

Firmamız özellikle ürün çeşitliliği artırmada Backoffice hizmeti ile büyük avantajlar elde etmenizi sağlıyor. Kaliteli ve çeşitli ürün için geri dönüşleri önemsemek gerekir. Bir ürün hakkında yapılan geri dönüşler üründeki eksiklikleri daha kolay görmenizi sağlar. Fabrika veya atölye ortamında üretilen ürünler bu ortamda test edilse dahi asıl sorunlar kullanım esnasında çıkar. Fabrika ortamında kusursuz çalışan bir makine işletme şartlarından kaynaklı olarak arızaya düşebilir. Örnek vermek gerekirse fabrika ortamında kusursuz çalışan bir fanlı ısıtıcı tekstil fabrikasında sorun çıkarabilir. Fan girişine biriken kumaş parçaları bu cihazın çalışmasını engelleyebilir. Müşteriden gelen bu geri dönüşler tek bir noktada toparlandıktan sonra size rapor halinde sunulur. Bu rapora bakarak çok daha kolay ürün geliştirmeniz mümkündür.

Diğer Hizmetlerimizi İncele :Call Center Cağrı Merkezi
Çağrı merkezi bir firma için olmazsa olmazlardandır. Bu müşterilere güven vermek ve tüm sorunları çözmek için oldukça önemli bir konudur. Yapılan araştırmalar çağrı merkezi olan ve ulaşılabilir olan firmaların daha tercih edilebilir olduğunu ispatlar niteliktedir.
Müşteri Hizmetleri Yönetimi
Müşteri hizmetleri yönetimi profesyonel olarak alınması gereken bir hizmettir. Müşterilerinize karşı tavrınız ve çözüm sunmanız firma prestiji için oldukça önemlidir. Yeni müşteri kazanımı genel olarak eski müşterilerin olumlu geri dönüşleri sonucunda olmaktadır.
Müşteri Elde Tutma
Rakip firmalara müşteri geçişlerini önleyebilirsiniz. Bunu yapmak için öncelikle müşteriniz ile sürekli olarak iletişim halinde olmanız gerekir. Pazarlama faaliyetleri sonucunda satışı gerçekleşen ürünler veya hizmetler ile alakalı geri dönüşleri mutlaka takip etmek gerekir.
Kalite Değerlendirme
Uzman ekibimiz sizin için tüm bu geri dönüşleri toparlamaktadır. Ürün ve hizmetiniz ile alakalı sorunları düzenlemektedir. Sonrasında ise sizlere rapor halinde sunmaktadır. Bu sayede ilk andan son ana kadar müşterinin memnun olmadığı durumları tespit etmeniz kolaylaşır.
Back Office Hizmeti
Bir firma için en önemli işlerden birisi geri dönüş yapan müşterilere cevap verebilmektedir. Bu geri dönüş kimi zaman olumlu kimi zaman ise olumsuz olabilir. Ayrıca bazı durumlarda insanlar isteklerini dile getirmek isteyebilir. Backoffice hizmeti ile tüm bunları sizin için uzman ekibimiz gerçekleştiriyor.
Satış ve Pazarlama
Satış ve pazarlama bir firma için en önemli şeydir. Üretilen ürünlerin veya hizmetlerin en hızlı şekilde satılması gerekir. Bunun içinse doğru satış stratejilerinin geliştirilmesi önem taşımaktadır. Alanında uzman kadrosu ile hizmet veren firmamız satış hizmetlerinizi geliştirmenize katkı sağlıyor.
Tahsilat Hizmeti
Tahsilat hizmeti sunduğumuz kurumsal hizmetlerden birisidir. Firmanız için en önemli aşamalardan birisi olan tahsilat aşamasının profesyoneller tarafından takip edilmesi gerekir. Tahsilatın nasıl yapıldığı, ne zaman yapılacağı gibi konularda profesyonel destek almanız gerekir.
Lokasyon Kiralama
Lokasyon kiralama ile elde edeceğiniz en büyük avantaj zaman kazancıdır. Ofisin planlanması, burada çalışma ortamının oluşturulması ve buna benzer aktivitelerin yapılması zaman kaybı olacaktır. Firmanız büyürken ve dışarıda birçok iş varken siz bunlara odaklanarak zaman kaybetmemelisiniz.
Sosyal Medya Takibi
Günümüzde sosyal medyanın gücü azımsanamayacak kadar fazladır. Bu yüzden sosyal medyada mutlaka firmanızın yer alması gerekir. Ayrıca sadece yer almak yeterli olmayacaktır. Buradan gelen istek, öneri, şikâyet, sipariş gibi konularda müşteriler ile iletişim kurulması gerekmektedir.
Raporlama
Raporlama faaliyetleri tüm faaliyetlerimizin çok hızlı şekilde reaksiyon gösterebilmesi için oldukça önemlidir. Yaptığımız bu raporlama faaliyetleri ile firmanıza ait olan ürün veya hizmet ile alakalı geri dönüşleri tek bir dosya halinde sizlere sunmaktayız. Bu dosya içeriğinde ürünlerinize ait tüm detaylar yer almaktadır.
Bize Ulaşın

size nasıl destek
olacağımızı
bulalım .

İletişim