VİP CALL CENTER'a HOŞ GELDİNİZ

Call Center Cağrı Merkezi

İletişime Geçin!
Call Center Cağrı Merkezi

Çağrı merkezi bir firma için olmazsa olmazlardandır. Bu müşterilere güven vermek ve tüm sorunları çözmek için oldukça önemli bir konudur. Yapılan araştırmalar çağrı merkezi olan ve ulaşılabilir olan firmaların daha tercih edilebilir olduğunu ispatlar niteliktedir. Call center çağrı merkezi hizmetimiz sizlere rakiplerinizden bir adım daha öne geçme imkânı tanıyor. Alacağınız çağrı merkezi hizmeti ile müşterilerin güvenini kazanmanız mümkün hale geliyor. Buna ek olarak müşterilerinizin herhangi bir sorun, istek, şikâyet anında direkt olarak sizlere ulaşabilmesini mümkün hale getiriyor. Alanında uzman olan çağrı merkezimizin personelleri müşterilerinizin tüm şikayetlerini özenli bir şekilde dinler. Eğer sorun büyükse ikna edici kabiliyetlerini kullanarak müşterinizin rahatlamasını ve çözüme ulaşmasını mümkün hale getirir. Toparladığı bilgileri sizlere ileten çağrı merkezi personellerimiz tüm faaliyetlerinizde büyük bir destekçiniz olur.

Çağrı Merkezi İhtiyacınıza En İyi Çözüm

Sadece sorun için değil buna ek olarak Call center çağrı merkezi ile satış faaliyetlerinize de destek alabilirsiniz. Özellikle tele pazarlama günümüzde sıklıkla kullanılmaktadır. Ayrıca insanları arayarak ürün tanıtmak, hizmet tanıtımı yapmak ve bir şeyler satmaya çalışmak önemli bir pazar hacmi oluşturmaktadır. Firmamızdan alacağınız çağrı merkezi personeli desteği ile bunu başarabilirsiniz. Satışlarınızı kısa sürede artırabilirsiniz. Farklı birçok yerin aranmasını sağlayarak yeni müşterileri portföyünüze ekleyebilirsiniz. Firmamız alanında uzman, ikna kabiliyeti yüksek, yapıcı konuşan ve teknik donanıma sahip çağrı merkezi personelleri ile hizmet verir. Bu ise müşterilerin size karşı güven duygusu oluşturmasını sağlar.

Profesyonel Çağrı Merkezi Personelleri

Firmamızın tüm personelleri alanında uzmandır. Yeni bir çağrı merkezi kurmak ve buraya personel alarak yetiştirmek sizin için zahmetli olacaktır. Zaman kaybı ve maddi açıdan çeşitli kayıplara yol açacaktır. Ancak firmamız bu alandaki ihtiyacınızı uzman kadrosu ile karşılar. Call center çağrı merkezi hizmeti aldığınız taktirde personelimiz firmanızın çağrı merkezi gibi çalışmaya başlar. Gelen geri bildirimleri toparlar. Bunları sizlere düzenli olarak rapor eder. Bu raporlardan yola çıkarak gidişatınız hakkında bilgi edinmeniz de mümkün olmaktadır. Ayrıca bu raporlar ürün kalitesini artırmanızı da sağlar. Siz de firmamızdan destek alarak çağrı merkezinizi kurabilir, sorunsuz bir şekilde müşterilerin her an cevap alabilmesini sağlayabilirsiniz.

Diğer Hizmetlerimizi İncele :Call Center Cağrı Merkezi
Çağrı merkezi bir firma için olmazsa olmazlardandır. Bu müşterilere güven vermek ve tüm sorunları çözmek için oldukça önemli bir konudur. Yapılan araştırmalar çağrı merkezi olan ve ulaşılabilir olan firmaların daha tercih edilebilir olduğunu ispatlar niteliktedir.
Müşteri Hizmetleri Yönetimi
Müşteri hizmetleri yönetimi profesyonel olarak alınması gereken bir hizmettir. Müşterilerinize karşı tavrınız ve çözüm sunmanız firma prestiji için oldukça önemlidir. Yeni müşteri kazanımı genel olarak eski müşterilerin olumlu geri dönüşleri sonucunda olmaktadır.
Müşteri Elde Tutma
Rakip firmalara müşteri geçişlerini önleyebilirsiniz. Bunu yapmak için öncelikle müşteriniz ile sürekli olarak iletişim halinde olmanız gerekir. Pazarlama faaliyetleri sonucunda satışı gerçekleşen ürünler veya hizmetler ile alakalı geri dönüşleri mutlaka takip etmek gerekir.
Kalite Değerlendirme
Uzman ekibimiz sizin için tüm bu geri dönüşleri toparlamaktadır. Ürün ve hizmetiniz ile alakalı sorunları düzenlemektedir. Sonrasında ise sizlere rapor halinde sunmaktadır. Bu sayede ilk andan son ana kadar müşterinin memnun olmadığı durumları tespit etmeniz kolaylaşır.
Back Office Hizmeti
Bir firma için en önemli işlerden birisi geri dönüş yapan müşterilere cevap verebilmektedir. Bu geri dönüş kimi zaman olumlu kimi zaman ise olumsuz olabilir. Ayrıca bazı durumlarda insanlar isteklerini dile getirmek isteyebilir. Backoffice hizmeti ile tüm bunları sizin için uzman ekibimiz gerçekleştiriyor.
Satış ve Pazarlama
Satış ve pazarlama bir firma için en önemli şeydir. Üretilen ürünlerin veya hizmetlerin en hızlı şekilde satılması gerekir. Bunun içinse doğru satış stratejilerinin geliştirilmesi önem taşımaktadır. Alanında uzman kadrosu ile hizmet veren firmamız satış hizmetlerinizi geliştirmenize katkı sağlıyor.
Tahsilat Hizmeti
Tahsilat hizmeti sunduğumuz kurumsal hizmetlerden birisidir. Firmanız için en önemli aşamalardan birisi olan tahsilat aşamasının profesyoneller tarafından takip edilmesi gerekir. Tahsilatın nasıl yapıldığı, ne zaman yapılacağı gibi konularda profesyonel destek almanız gerekir.
Lokasyon Kiralama
Lokasyon kiralama ile elde edeceğiniz en büyük avantaj zaman kazancıdır. Ofisin planlanması, burada çalışma ortamının oluşturulması ve buna benzer aktivitelerin yapılması zaman kaybı olacaktır. Firmanız büyürken ve dışarıda birçok iş varken siz bunlara odaklanarak zaman kaybetmemelisiniz.
Sosyal Medya Takibi
Günümüzde sosyal medyanın gücü azımsanamayacak kadar fazladır. Bu yüzden sosyal medyada mutlaka firmanızın yer alması gerekir. Ayrıca sadece yer almak yeterli olmayacaktır. Buradan gelen istek, öneri, şikâyet, sipariş gibi konularda müşteriler ile iletişim kurulması gerekmektedir.
Raporlama
Raporlama faaliyetleri tüm faaliyetlerimizin çok hızlı şekilde reaksiyon gösterebilmesi için oldukça önemlidir. Yaptığımız bu raporlama faaliyetleri ile firmanıza ait olan ürün veya hizmet ile alakalı geri dönüşleri tek bir dosya halinde sizlere sunmaktayız. Bu dosya içeriğinde ürünlerinize ait tüm detaylar yer almaktadır.
Bize Ulaşın

size nasıl destek
olacağımızı
bulalım .

İletişim