VİP CALL CENTER'a HOŞ GELDİNİZ

Kalite Değerlendirme

İletişime Geçin!
Kalite Değerlendirme

Kalite değerlendirme bir firma için en önemli konulardan birisidir. Kaliteli bir ürün için mutlaka kalite değerlendirmesi yapılması gerekir. Ancak bu değerlendirme ile ürün kalitesi artırılabilir. Ayrıca müşteri memnuniyeti üst seviyelere çıkarılabilir. Bir ürün ve hizmetteki olumsuz durum yine en iyi şekilde müşteriler tarafından tespit edilir. Bu tespit ise size geri dönüş olarak iletilir. Uzman ekibimiz sizin için tüm bu geri dönüşleri toparlamaktadır. Ürün ve hizmetiniz ile alakalı sorunları düzenlemektedir. Sonrasında ise sizlere rapor halinde sunmaktadır. Bu sayede ilk andan son ana kadar müşterinin memnun olmadığı durumları tespit etmeniz kolaylaşır.

Tüm Platformlarda Kalite Değerlendirme Hizmeti

Günümüzde teknolojinin gelişmesi ve sosyal medyanın aktif olarak kullanılması geri dönüşlerin sayısını artırmaktadır. Bir ürün hakkında geri dönüş yapılıyorsa bu sadece telefon ile yapılmaz. Kimi zaman firmanıza ait bir Instagram hesabı, kimi zaman ise Facebook üzerinden geri dönüş gelebilir. Bu geri dönüşü fark etmeniz ürün kalitenizi artırmak için önemlidir. Ayrıca bazı şikâyet sitelerinde de ürünleriniz hakkında olumsuz yorumlar ve şikayetler olabilir. Bunlar kaliteniz artması ve yeni gelecek müşteri adaylarının olumsuz etkilenmemesi için iyi tespit edilmelidir. Doğru bir kalite değerlendirme raporlaması ile teslimatı yapılmalıdır. Ancak bu şekilde son derece kaliteli ve eşsiz bir hizmet sunabilirsiniz. Firmamızın uzman kadrosu tüm platformlarda tarama yaparak sizlere en iyi kalite tespit etme ve değerlendirme hizmetini sunmaktadır.

İş ve Ürün Kalitenizi Geliştirmeniz Mümkün

Bir ürünün satışını gerçekleştiriyor olabilirsiniz. Bir ürün yerine hizmet satışı yapıyor olabilirsiniz. Bu gibi durumlarda sürekli olarak güncel olmak gerekir. Güncel olmanın sonucunda ise daha çok yeni müşteri kazanabilirsiniz. Güncel olabilmek içinse mevcut ürün ve hizmetlerdeki sorunları tespit etmeniz gerekir. Bu sorunları tespit etmek için en iyi yol müşterilerdir. Müşterilerden gelen olumsuz görüşleri veya istekleri sizin için toparlayan firmamız bunları rapor haline getirmektedir. Sonrasında ise aylık, haftalık şeklinde doküman olarak sizlere sunmaktadır. Kalite değerlendirme hizmeti ile sorunlarınızı görmeniz kolay hale gelecektir. Bu sayede ürününüzü geliştirerek daha çok müşteriye ulaşma imkânı yakalayabilirsiniz.

Diğer Hizmetlerimizi İncele :Call Center Cağrı Merkezi
Çağrı merkezi bir firma için olmazsa olmazlardandır. Bu müşterilere güven vermek ve tüm sorunları çözmek için oldukça önemli bir konudur. Yapılan araştırmalar çağrı merkezi olan ve ulaşılabilir olan firmaların daha tercih edilebilir olduğunu ispatlar niteliktedir.
Müşteri Hizmetleri Yönetimi
Müşteri hizmetleri yönetimi profesyonel olarak alınması gereken bir hizmettir. Müşterilerinize karşı tavrınız ve çözüm sunmanız firma prestiji için oldukça önemlidir. Yeni müşteri kazanımı genel olarak eski müşterilerin olumlu geri dönüşleri sonucunda olmaktadır.
Müşteri Elde Tutma
Rakip firmalara müşteri geçişlerini önleyebilirsiniz. Bunu yapmak için öncelikle müşteriniz ile sürekli olarak iletişim halinde olmanız gerekir. Pazarlama faaliyetleri sonucunda satışı gerçekleşen ürünler veya hizmetler ile alakalı geri dönüşleri mutlaka takip etmek gerekir.
Kalite Değerlendirme
Uzman ekibimiz sizin için tüm bu geri dönüşleri toparlamaktadır. Ürün ve hizmetiniz ile alakalı sorunları düzenlemektedir. Sonrasında ise sizlere rapor halinde sunmaktadır. Bu sayede ilk andan son ana kadar müşterinin memnun olmadığı durumları tespit etmeniz kolaylaşır.
Back Office Hizmeti
Bir firma için en önemli işlerden birisi geri dönüş yapan müşterilere cevap verebilmektedir. Bu geri dönüş kimi zaman olumlu kimi zaman ise olumsuz olabilir. Ayrıca bazı durumlarda insanlar isteklerini dile getirmek isteyebilir. Backoffice hizmeti ile tüm bunları sizin için uzman ekibimiz gerçekleştiriyor.
Satış ve Pazarlama
Satış ve pazarlama bir firma için en önemli şeydir. Üretilen ürünlerin veya hizmetlerin en hızlı şekilde satılması gerekir. Bunun içinse doğru satış stratejilerinin geliştirilmesi önem taşımaktadır. Alanında uzman kadrosu ile hizmet veren firmamız satış hizmetlerinizi geliştirmenize katkı sağlıyor.
Tahsilat Hizmeti
Tahsilat hizmeti sunduğumuz kurumsal hizmetlerden birisidir. Firmanız için en önemli aşamalardan birisi olan tahsilat aşamasının profesyoneller tarafından takip edilmesi gerekir. Tahsilatın nasıl yapıldığı, ne zaman yapılacağı gibi konularda profesyonel destek almanız gerekir.
Lokasyon Kiralama
Lokasyon kiralama ile elde edeceğiniz en büyük avantaj zaman kazancıdır. Ofisin planlanması, burada çalışma ortamının oluşturulması ve buna benzer aktivitelerin yapılması zaman kaybı olacaktır. Firmanız büyürken ve dışarıda birçok iş varken siz bunlara odaklanarak zaman kaybetmemelisiniz.
Sosyal Medya Takibi
Günümüzde sosyal medyanın gücü azımsanamayacak kadar fazladır. Bu yüzden sosyal medyada mutlaka firmanızın yer alması gerekir. Ayrıca sadece yer almak yeterli olmayacaktır. Buradan gelen istek, öneri, şikâyet, sipariş gibi konularda müşteriler ile iletişim kurulması gerekmektedir.
Raporlama
Raporlama faaliyetleri tüm faaliyetlerimizin çok hızlı şekilde reaksiyon gösterebilmesi için oldukça önemlidir. Yaptığımız bu raporlama faaliyetleri ile firmanıza ait olan ürün veya hizmet ile alakalı geri dönüşleri tek bir dosya halinde sizlere sunmaktayız. Bu dosya içeriğinde ürünlerinize ait tüm detaylar yer almaktadır.
Bize Ulaşın

size nasıl destek
olacağımızı
bulalım .

İletişim