VİP CALL CENTER'a HOŞ GELDİNİZ

kalite politikamız

Kalite Politikamız

Faaliyet gösterdiğimiz bu alanda geçmişin verdiği deneyim ile sizlere hizmet vermekteyiz. Güncel teknolojileri ve sürekli gelişen teknolojiye ayak uyduran sistemlerimiz ile tüm faaliyetlerinizde profesyonelliği yakalıyoruz. Bu sayede son derece kaliteli bir hizmet sunmanızı mümkün hale getiriyoruz. Kaliteyi artırmak adına yaptığımız faaliyetlerimiz aşağıdaki şekilde sıralanabilir:

•    Satış anında müşteri ile ilk görüşmenin sağlanması aşamasında sizi en iyi şekilde ifade ediyoruz. Bu sayede satış faaliyetlerinin daha verimli geçmesini sağlıyoruz.
•    Satış sonrası gelen geri dönüşler için raporlama faaliyetleri yürütüyoruz. Bu faaliyetler ile ürün kalitenizde yapmanız gereken değişiklikleri tespit etmenizi sağlıyoruz.
•    Satış sonrası gelen yoğun şikayetlere göre hizmet veya ürün değişikliği yapmanızı sağlıyoruz.
•    Satış sonrasında müşterilerin dile getirdiği istekleri toparlayarak sizlere raporlama yapıyoruz. Bu rapor sayesinde ARGE faaliyetlerinize değer katıyoruz. 
•    Hizmet uygulaması veya ürün uygulamaları aşamasında müşterinizden gelen istekleri dinleyerek sizlere iletiyoruz. 

Tüm bunlar sayesinde kusursuz bir hizmet sunmanız mümkün hale gelmektedir. Alanında uzman olan firmamız son derece kaliteli son ürünler vermeniz için profesyonel ve kaliteli hizmet anlayışını benimsemektedir.

Bize Ulaşın

size nasıl destek
olacağımızı
bulalım .

İletişim