VİP CALL CENTER'a HOŞ GELDİNİZ

Lokasyon Kiralama

İletişime Geçin!
Lokasyon Kiralama

Lokasyon kiralama hizmetimiz ile birçok ihtiyacınızı zaman kaybetmeden çözüme kavuşturmanızı sağlıyoruz. Özellikle ofis ortamının hazırlanması oldukça zahmetlidir. Ofise ait malzemelerin belirlenmesi, eşyaların yerleşimi, kamera sistemlerinin kurulması, ofis lokasyonunun belirlenmesi gibi birçok işlem zaman alıcı olabilir. Ofiste yer alan internetin kurulumunun yapılması, kartlı geçiş ve kameralı sistemler de bunlardan bazılarıdır. Bu işlemleri yapmak size ciddi zaman kayıplarına yol açabilir. Bu zaman kayıplarını önlemek adına firmamız hizmet alabilirsiniz. Alacağınız bu hizmet ile ofisinizin tüm ihtiyaçları uzman kadromuz tarafından planlanmaktadır. Bu planlama ise beraberinde sadece işe odaklanmanıza olanak tanımaktadır. Siz de firmamızdan destek alarak bu alanda olan ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Ofis İhtiyaçlarınızı Planlıyoruz

Ofisiniz için gerek duyulabilecek tüm ihtiyaçları belirliyoruz. Lokasyon kiralama hizmeti ile bu ihtiyaçlarınızı en uygun ve doğru şekilde tamamlıyoruz. Firmamız alanında uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. Bu sayede iş alanınızın en iyi şekilde ayarlanması sağlanmaktadır. Siz de firmamızdan profesyonel destek alarak bu tarz ofis ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Ses yalıtımından ofis tasarımına, ofisteki internet bağlantısından telefon hattına kadar birçok ihtiyacı karşılamaktayız. Bunları yaparken sizlerin işinin etkilenmemesi için yüksek oranda özen göstermekteyiz. Bu sayede işleriniz tıkırında ilerlerken ofis kurulumunuz uzman eller ile tamamlanmaktadır. Zamanın büyük kısmı ise sizlere kalmaktadır.

Ofisinizi Biz Planlayalım Zamanınız Size Kalsın!

Lokasyon kiralama ile elde edeceğiniz en büyük avantaj zaman kazancıdır. Ofisin planlanması, burada çalışma ortamının oluşturulması ve buna benzer aktivitelerin yapılması zaman kaybı olacaktır. Firmanız büyürken ve dışarıda birçok iş varken siz bunlara odaklanarak zaman kaybetmemelisiniz. Ayrıca ofis tasarımı ve dizaynı uzmanlık gerektiren bir alandır. Nasıl bir tasarım yapacağınızı veya neler kullanacağınızı araştırarak zaman kaybetmenize gerek olmamaktadır. Bunun yerine firmamızdan hizmet alarak tamamen uzman ekiplerce ofis planlaması yapabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse kartlı veya parmak izi okuyuculu giriş için bir sistem kurmanız gerekebilir. Bu sayede çalışanların giriş çıkış saatini kontrol edebilirsiniz. Bu sistemi kurmak içinse hem fiyat hem de kalite araştırması yapmanız gerekebilir. Ancak tüm bunlarla uğraşmak yerine firmamızdan lokasyon kiralamaları ile alakalı hizmet alarak zamandan kazanabilirsiniz.

Diğer Hizmetlerimizi İncele :Call Center Cağrı Merkezi
Çağrı merkezi bir firma için olmazsa olmazlardandır. Bu müşterilere güven vermek ve tüm sorunları çözmek için oldukça önemli bir konudur. Yapılan araştırmalar çağrı merkezi olan ve ulaşılabilir olan firmaların daha tercih edilebilir olduğunu ispatlar niteliktedir.
Müşteri Hizmetleri Yönetimi
Müşteri hizmetleri yönetimi profesyonel olarak alınması gereken bir hizmettir. Müşterilerinize karşı tavrınız ve çözüm sunmanız firma prestiji için oldukça önemlidir. Yeni müşteri kazanımı genel olarak eski müşterilerin olumlu geri dönüşleri sonucunda olmaktadır.
Müşteri Elde Tutma
Rakip firmalara müşteri geçişlerini önleyebilirsiniz. Bunu yapmak için öncelikle müşteriniz ile sürekli olarak iletişim halinde olmanız gerekir. Pazarlama faaliyetleri sonucunda satışı gerçekleşen ürünler veya hizmetler ile alakalı geri dönüşleri mutlaka takip etmek gerekir.
Kalite Değerlendirme
Uzman ekibimiz sizin için tüm bu geri dönüşleri toparlamaktadır. Ürün ve hizmetiniz ile alakalı sorunları düzenlemektedir. Sonrasında ise sizlere rapor halinde sunmaktadır. Bu sayede ilk andan son ana kadar müşterinin memnun olmadığı durumları tespit etmeniz kolaylaşır.
Back Office Hizmeti
Bir firma için en önemli işlerden birisi geri dönüş yapan müşterilere cevap verebilmektedir. Bu geri dönüş kimi zaman olumlu kimi zaman ise olumsuz olabilir. Ayrıca bazı durumlarda insanlar isteklerini dile getirmek isteyebilir. Backoffice hizmeti ile tüm bunları sizin için uzman ekibimiz gerçekleştiriyor.
Satış ve Pazarlama
Satış ve pazarlama bir firma için en önemli şeydir. Üretilen ürünlerin veya hizmetlerin en hızlı şekilde satılması gerekir. Bunun içinse doğru satış stratejilerinin geliştirilmesi önem taşımaktadır. Alanında uzman kadrosu ile hizmet veren firmamız satış hizmetlerinizi geliştirmenize katkı sağlıyor.
Tahsilat Hizmeti
Tahsilat hizmeti sunduğumuz kurumsal hizmetlerden birisidir. Firmanız için en önemli aşamalardan birisi olan tahsilat aşamasının profesyoneller tarafından takip edilmesi gerekir. Tahsilatın nasıl yapıldığı, ne zaman yapılacağı gibi konularda profesyonel destek almanız gerekir.
Lokasyon Kiralama
Lokasyon kiralama ile elde edeceğiniz en büyük avantaj zaman kazancıdır. Ofisin planlanması, burada çalışma ortamının oluşturulması ve buna benzer aktivitelerin yapılması zaman kaybı olacaktır. Firmanız büyürken ve dışarıda birçok iş varken siz bunlara odaklanarak zaman kaybetmemelisiniz.
Sosyal Medya Takibi
Günümüzde sosyal medyanın gücü azımsanamayacak kadar fazladır. Bu yüzden sosyal medyada mutlaka firmanızın yer alması gerekir. Ayrıca sadece yer almak yeterli olmayacaktır. Buradan gelen istek, öneri, şikâyet, sipariş gibi konularda müşteriler ile iletişim kurulması gerekmektedir.
Raporlama
Raporlama faaliyetleri tüm faaliyetlerimizin çok hızlı şekilde reaksiyon gösterebilmesi için oldukça önemlidir. Yaptığımız bu raporlama faaliyetleri ile firmanıza ait olan ürün veya hizmet ile alakalı geri dönüşleri tek bir dosya halinde sizlere sunmaktayız. Bu dosya içeriğinde ürünlerinize ait tüm detaylar yer almaktadır.
Bize Ulaşın

size nasıl destek
olacağımızı
bulalım .

İletişim