VİP CALL CENTER'a HOŞ GELDİNİZ

Müşteri Hizmetleri Yönetimi

İletişime Geçin!
Müşteri Hizmetleri Yönetimi

Müşteri hizmetleri yönetimi profesyonel olarak alınması gereken bir hizmettir. Müşterilerinize karşı tavrınız ve çözüm sunmanız firma prestiji için oldukça önemlidir. Yeni müşteri kazanımı genel olarak eski müşterilerin olumlu geri dönüşleri sonucunda olmaktadır. Bu alanda hizmet veren firmamız müşteri hizmetleri ihtiyacınızı ortadan kaldırıyor. Alanında uzman ekibimiz ile müşterilerinize her türlü desteği sağlıyoruz. Teknik desteğin yanı sıra kargo çözümleri, sipariş alınması, sipariş aktarımı, bilgi verilmesi gibi konularda kendi ekibimiz ile çağrı merkezi hizmet vermekteyiz. Alacağınız bu hizmet ile birçok avantaj elde edebilirsiniz. Kendiniz çağrı merkezi kurmak ve bunu yönetmek isterseniz ciddi oranda zaman kaybı yaşamanız muhtemeldir. Ancak alacağınız bu hizmet ile tüm bu bahsedilenleri firmamız aracılığı ile yaptırabilirsiniz.

Alanında Uzman Kadromuz ile Hizmet Veriyoruz

Çağrı merkezi personeli müşteri ile ilk karşılaşan ve sorunla ilk yüzleşen kişilerdir. Bu yüzden çağrı merkezi personelinin eğitimli olması gerekir. Telefonda nasıl konuşması gerektiğini bilen ve buna ek olarak telefon görüşmelerinde teknik açıdan zayıf olmayan kişilerin çağrı merkezi olması gerekir. Yeni bir çağrı merkezi kurmak, telefonların ayarlamasını yapmak, yeni personel almak ve bunları eğitmek zaman alıcıdır. Ayrıca maddi açıdan külfetlidir. Bu tarz sorunları ortadan kaldıran firmamız uzman kadrosu ile tam olarak size uygun müşteri hizmetleri yönetimi hizmeti sunmaktadır. Alacağınız bu hizmet ile tüm telefonların doğru şekilde karşılanmasını sağlayabilirsiniz. Pazarlama faaliyetlerinizin etkili olması adına bu hizmetten yararlanabilirsiniz.

İstek, Şikâyet ve Öneri Desteği Sunmaktayız

Müşteri hizmetleri yönetimi ile her an ulaşılabilir olmanızı sağlıyoruz. Alacağınız bu hizmet ile şikâyet gibi durumlarda müşteri sürekli olarak size ulaşabilir. Şikayetini konuşmasını bilen ve uygun cevaplar verebilen çağrı merkezine iletir. Çağrı merkezi personelimiz sorun ile alakalı sizlere ulaşarak bilgilendirme yapar. Sorunun bir an önce çözülmesi sağlanır. Bu ise hızlı reaksiyon göstermek için önemlidir. Müşterileri memnun ettiğiniz taktirde yeni geri dönüşler almanız kaçınılmaz olacaktır. Firmamız bu alanda uzman kadrosu ile hizmet verir ve istek, şikâyet, öneri gibi konularda müşterilerinize yardımcı olur. Sizlere ise müşteri memnuniyetini sağlamanın keyfini sürmek kalır.

Diğer Hizmetlerimizi İncele :Call Center Cağrı Merkezi
Çağrı merkezi bir firma için olmazsa olmazlardandır. Bu müşterilere güven vermek ve tüm sorunları çözmek için oldukça önemli bir konudur. Yapılan araştırmalar çağrı merkezi olan ve ulaşılabilir olan firmaların daha tercih edilebilir olduğunu ispatlar niteliktedir.
Müşteri Hizmetleri Yönetimi
Müşteri hizmetleri yönetimi profesyonel olarak alınması gereken bir hizmettir. Müşterilerinize karşı tavrınız ve çözüm sunmanız firma prestiji için oldukça önemlidir. Yeni müşteri kazanımı genel olarak eski müşterilerin olumlu geri dönüşleri sonucunda olmaktadır.
Müşteri Elde Tutma
Rakip firmalara müşteri geçişlerini önleyebilirsiniz. Bunu yapmak için öncelikle müşteriniz ile sürekli olarak iletişim halinde olmanız gerekir. Pazarlama faaliyetleri sonucunda satışı gerçekleşen ürünler veya hizmetler ile alakalı geri dönüşleri mutlaka takip etmek gerekir.
Kalite Değerlendirme
Uzman ekibimiz sizin için tüm bu geri dönüşleri toparlamaktadır. Ürün ve hizmetiniz ile alakalı sorunları düzenlemektedir. Sonrasında ise sizlere rapor halinde sunmaktadır. Bu sayede ilk andan son ana kadar müşterinin memnun olmadığı durumları tespit etmeniz kolaylaşır.
Back Office Hizmeti
Bir firma için en önemli işlerden birisi geri dönüş yapan müşterilere cevap verebilmektedir. Bu geri dönüş kimi zaman olumlu kimi zaman ise olumsuz olabilir. Ayrıca bazı durumlarda insanlar isteklerini dile getirmek isteyebilir. Backoffice hizmeti ile tüm bunları sizin için uzman ekibimiz gerçekleştiriyor.
Satış ve Pazarlama
Satış ve pazarlama bir firma için en önemli şeydir. Üretilen ürünlerin veya hizmetlerin en hızlı şekilde satılması gerekir. Bunun içinse doğru satış stratejilerinin geliştirilmesi önem taşımaktadır. Alanında uzman kadrosu ile hizmet veren firmamız satış hizmetlerinizi geliştirmenize katkı sağlıyor.
Tahsilat Hizmeti
Tahsilat hizmeti sunduğumuz kurumsal hizmetlerden birisidir. Firmanız için en önemli aşamalardan birisi olan tahsilat aşamasının profesyoneller tarafından takip edilmesi gerekir. Tahsilatın nasıl yapıldığı, ne zaman yapılacağı gibi konularda profesyonel destek almanız gerekir.
Lokasyon Kiralama
Lokasyon kiralama ile elde edeceğiniz en büyük avantaj zaman kazancıdır. Ofisin planlanması, burada çalışma ortamının oluşturulması ve buna benzer aktivitelerin yapılması zaman kaybı olacaktır. Firmanız büyürken ve dışarıda birçok iş varken siz bunlara odaklanarak zaman kaybetmemelisiniz.
Sosyal Medya Takibi
Günümüzde sosyal medyanın gücü azımsanamayacak kadar fazladır. Bu yüzden sosyal medyada mutlaka firmanızın yer alması gerekir. Ayrıca sadece yer almak yeterli olmayacaktır. Buradan gelen istek, öneri, şikâyet, sipariş gibi konularda müşteriler ile iletişim kurulması gerekmektedir.
Raporlama
Raporlama faaliyetleri tüm faaliyetlerimizin çok hızlı şekilde reaksiyon gösterebilmesi için oldukça önemlidir. Yaptığımız bu raporlama faaliyetleri ile firmanıza ait olan ürün veya hizmet ile alakalı geri dönüşleri tek bir dosya halinde sizlere sunmaktayız. Bu dosya içeriğinde ürünlerinize ait tüm detaylar yer almaktadır.
Bize Ulaşın

size nasıl destek
olacağımızı
bulalım .

İletişim