VİP CALL CENTER'a HOŞ GELDİNİZ
Raporlama

Raporlama faaliyetleri tüm faaliyetlerimizin çok hızlı şekilde reaksiyon gösterebilmesi için oldukça önemlidir. Yaptığımız bu raporlama faaliyetleri ile firmanıza ait olan ürün veya hizmet ile alakalı geri dönüşleri tek bir dosya halinde sizlere sunmaktayız. Bu dosya içeriğinde ürünlerinize ait tüm detaylar yer almaktadır. Müşterilerden gelen olumlu yorumlar, istekler, olumsuz bildirimler ve şikayetler tek bir dosyada toparlanmaktadır. Sonrasında ise bunlar sizlere rapor olarak sunulmaktadır. Bu rapor sayesinde ürün geliştirmeniz daha kolay hale gelecektir. Direkt olarak piyasadaki kusurları görmeniz ve buna göre hareket etmeniz mümkün olacaktır.

Müşteri Geri Dönüşlerini Raporluyoruz

Müşteriden gelen geri dönüşler bir firma için en önemli konuların başında gelmektedir. Bu görüşler sayesinde firma ilerleme kaydedebilir. Hatalı olan bir durumu düzeltebilir ve pazarlama faaliyetlerini hızlandırabilir. Siz de firmamızdan raporlama ve diğer hizmetleri alarak bunu başarabilirsiniz. İşleyişiniz ile alakalı tüm bilgilerin toplanmasını ve raporlanmasını mümkün hale getirebilirsiniz. Sorunun üretimde mi yoksa tedarik aşamasında mı ya da hammadde de mi olduğunu belirleyebilirsiniz. Bu yol ile ürün ve hizmet kalitesini artırmanız mümkündür. Daha detaylı bahsedecek olursak müşterinin ürünününüz hakkında istediği bir güncellemeyi sizin için tespit etmekteyiz. Bunları özel raporlar haline getirerek sizlere sunuyoruz. Bu ise üründe güncelleme yapmanızı kolaylaştıracaktır.

İstek, Şikâyet ve Önerilerin Raporlamasını Yapıyoruz

Bir diğer önemli konu ise tüm kanallardan gelen şikayetlere, isteklere ve önerilere cevap vermektir. Eğer cevap verilmez ise bu müşteriye olumsuz yansıyacaktır. Cevap verme işlemini firmamız aracılığı ile alacağınız hizmetler sayesinde gerçekleştirmeniz mümkündür. Diğer önemli olan nokta ise bu geri dönüşlere cevap vermektir. Ne kadar ilgili olsanız da ürünlerde güncelleme yapmaz ve müşteriyi dinlemezseniz bir yerden sonra firmanıza olan güven kırılacaktır. Bu yüzden mutlaka geri dönüşlere uygun hareket etmeniz gerekir. Firmamız raporlama konusunda alanında uzman bir kadro ile hizmet sunar. Bu ise sizlere doğru bilgiye kolay bir şekilde ulaşma imkânı tanır. Telefon veya farklı platformlar ile gelen geri dönüşler toparlanır. Hepsinin ortak noktaları belirli başlıklar altında bulundurulur. Sonrasında ise bu rapor sizlere sunularak faaliyetlerinizi geliştirmeniz sağlanır.

Diğer Hizmetlerimizi İncele :Call Center Cağrı Merkezi
Çağrı merkezi bir firma için olmazsa olmazlardandır. Bu müşterilere güven vermek ve tüm sorunları çözmek için oldukça önemli bir konudur. Yapılan araştırmalar çağrı merkezi olan ve ulaşılabilir olan firmaların daha tercih edilebilir olduğunu ispatlar niteliktedir.
Müşteri Hizmetleri Yönetimi
Müşteri hizmetleri yönetimi profesyonel olarak alınması gereken bir hizmettir. Müşterilerinize karşı tavrınız ve çözüm sunmanız firma prestiji için oldukça önemlidir. Yeni müşteri kazanımı genel olarak eski müşterilerin olumlu geri dönüşleri sonucunda olmaktadır.
Müşteri Elde Tutma
Rakip firmalara müşteri geçişlerini önleyebilirsiniz. Bunu yapmak için öncelikle müşteriniz ile sürekli olarak iletişim halinde olmanız gerekir. Pazarlama faaliyetleri sonucunda satışı gerçekleşen ürünler veya hizmetler ile alakalı geri dönüşleri mutlaka takip etmek gerekir.
Kalite Değerlendirme
Uzman ekibimiz sizin için tüm bu geri dönüşleri toparlamaktadır. Ürün ve hizmetiniz ile alakalı sorunları düzenlemektedir. Sonrasında ise sizlere rapor halinde sunmaktadır. Bu sayede ilk andan son ana kadar müşterinin memnun olmadığı durumları tespit etmeniz kolaylaşır.
Back Office Hizmeti
Bir firma için en önemli işlerden birisi geri dönüş yapan müşterilere cevap verebilmektedir. Bu geri dönüş kimi zaman olumlu kimi zaman ise olumsuz olabilir. Ayrıca bazı durumlarda insanlar isteklerini dile getirmek isteyebilir. Backoffice hizmeti ile tüm bunları sizin için uzman ekibimiz gerçekleştiriyor.
Satış ve Pazarlama
Satış ve pazarlama bir firma için en önemli şeydir. Üretilen ürünlerin veya hizmetlerin en hızlı şekilde satılması gerekir. Bunun içinse doğru satış stratejilerinin geliştirilmesi önem taşımaktadır. Alanında uzman kadrosu ile hizmet veren firmamız satış hizmetlerinizi geliştirmenize katkı sağlıyor.
Tahsilat Hizmeti
Tahsilat hizmeti sunduğumuz kurumsal hizmetlerden birisidir. Firmanız için en önemli aşamalardan birisi olan tahsilat aşamasının profesyoneller tarafından takip edilmesi gerekir. Tahsilatın nasıl yapıldığı, ne zaman yapılacağı gibi konularda profesyonel destek almanız gerekir.
Lokasyon Kiralama
Lokasyon kiralama ile elde edeceğiniz en büyük avantaj zaman kazancıdır. Ofisin planlanması, burada çalışma ortamının oluşturulması ve buna benzer aktivitelerin yapılması zaman kaybı olacaktır. Firmanız büyürken ve dışarıda birçok iş varken siz bunlara odaklanarak zaman kaybetmemelisiniz.
Sosyal Medya Takibi
Günümüzde sosyal medyanın gücü azımsanamayacak kadar fazladır. Bu yüzden sosyal medyada mutlaka firmanızın yer alması gerekir. Ayrıca sadece yer almak yeterli olmayacaktır. Buradan gelen istek, öneri, şikâyet, sipariş gibi konularda müşteriler ile iletişim kurulması gerekmektedir.
Raporlama
Raporlama faaliyetleri tüm faaliyetlerimizin çok hızlı şekilde reaksiyon gösterebilmesi için oldukça önemlidir. Yaptığımız bu raporlama faaliyetleri ile firmanıza ait olan ürün veya hizmet ile alakalı geri dönüşleri tek bir dosya halinde sizlere sunmaktayız. Bu dosya içeriğinde ürünlerinize ait tüm detaylar yer almaktadır.
Bize Ulaşın

size nasıl destek
olacağımızı
bulalım .

İletişim