VİP CALL CENTER'a HOŞ GELDİNİZ

Satış ve Pazarlama

İletişime Geçin!
Satış ve Pazarlama

Satış ve pazarlama bir firma için en önemli şeydir. Üretilen ürünlerin veya hizmetlerin en hızlı şekilde satılması gerekir. Bunun içinse doğru satış stratejilerinin geliştirilmesi önem taşımaktadır. Alanında uzman kadrosu ile hizmet veren firmamız satış hizmetlerinizi geliştirmenize katkı sağlıyor. Çağrı merkezimiz sayesinde satışlarınızı telefon desteği ile artırmanızı hedefliyoruz. Bu anlamda kazançlı çıkmanız ve yüksek satış sayılarına ulaşmanız mümkündür. Alanında uzman olan pazarlama ekibimiz telefonda ürün tanıtımınızı yapmaktadır. Ürün veya hizmet satışı gibi konularda destekçiniz olmaktadır. Firmamızdan alacağınız hizmet ikna kabiliyeti yüksek ve özel çağrı merkezi personeli tarafından verilmektedir. Bu ise başarılı olmanızı daha kolay hale getirmektedir.

Telefon Üzerinden Satış

Günümüz artık teknoloji çağı halini almıştır. İnsanlar çoğu bilgiye internet ve telefon üzerinden ulaşmaktadır. Bir ürün satın alınırken mağaza gezmek yerine insanlar web sitesi gezmeyi tercih etmektedir. Bu ise geleneksel satış ve pazarlama metotlarının artık ilgi çekmemesine yol açmaktadır. Geleneksel metotlardan ziyade daha etkili ve güncel olan satış metotları firmanız için önemlidir. Alanında uzman tele pazarlama ekibimiz sizleri güncel satış kültüründe daha fazla aktif olmaya davet ediyor. Alacağınız pazarlama hizmetleri ile tüm Türkiye’ye ve dilerseniz yurt dışına arama faaliyetlerinizi gerçekleştiriyoruz. Bu yolla kısa sürede satışlarınızın artmasını sağlıyoruz. Müşteri portföyünüzün geliştirilmesi için telefon ekibimiz sürekli olarak arama gerçekleştirmektedir. Sonucunda ise yüksek satış oranlarını yakalamanız mümkün hale gelecektir.

Yeni Stratejiler ile Yüksek Satış Oranları

Eğer satış ve pazarlama alanında güncel stratejileri takip etmezseniz geri kalabilirsiniz. Rakipleriniz çok daha hızlı ve etkili satışlar gerçekleştirebilir. Bu ise ürünününüz daha kaliteli olsa dahi satışlarda istenilen düzeyi yakalayamamanıza yol açacaktır. Firmamız bu anlamda önemli bir destek sunuyor. Satış alanında özel eğitimler almış personelimiz sizlerle beraber özel stratejiler geliştiriyor. Bu stratejilerden yola çıkarak telefon aramalarınızı yönetiyor. Sonucunda ise satış faaliyetlerinin başarılı olması sağlanmaktadır. Siz de firmamızdan alacağınız bu hizmet ile hem özgün satış stratejiler elde edebilir hem de bu stratejilerin doğru şekilde uygulanmasını sağlayabilirsiniz. Bu yolla kazancınızı katlayabilirsiniz.

Diğer Hizmetlerimizi İncele :Call Center Cağrı Merkezi
Çağrı merkezi bir firma için olmazsa olmazlardandır. Bu müşterilere güven vermek ve tüm sorunları çözmek için oldukça önemli bir konudur. Yapılan araştırmalar çağrı merkezi olan ve ulaşılabilir olan firmaların daha tercih edilebilir olduğunu ispatlar niteliktedir.
Müşteri Hizmetleri Yönetimi
Müşteri hizmetleri yönetimi profesyonel olarak alınması gereken bir hizmettir. Müşterilerinize karşı tavrınız ve çözüm sunmanız firma prestiji için oldukça önemlidir. Yeni müşteri kazanımı genel olarak eski müşterilerin olumlu geri dönüşleri sonucunda olmaktadır.
Müşteri Elde Tutma
Rakip firmalara müşteri geçişlerini önleyebilirsiniz. Bunu yapmak için öncelikle müşteriniz ile sürekli olarak iletişim halinde olmanız gerekir. Pazarlama faaliyetleri sonucunda satışı gerçekleşen ürünler veya hizmetler ile alakalı geri dönüşleri mutlaka takip etmek gerekir.
Kalite Değerlendirme
Uzman ekibimiz sizin için tüm bu geri dönüşleri toparlamaktadır. Ürün ve hizmetiniz ile alakalı sorunları düzenlemektedir. Sonrasında ise sizlere rapor halinde sunmaktadır. Bu sayede ilk andan son ana kadar müşterinin memnun olmadığı durumları tespit etmeniz kolaylaşır.
Back Office Hizmeti
Bir firma için en önemli işlerden birisi geri dönüş yapan müşterilere cevap verebilmektedir. Bu geri dönüş kimi zaman olumlu kimi zaman ise olumsuz olabilir. Ayrıca bazı durumlarda insanlar isteklerini dile getirmek isteyebilir. Backoffice hizmeti ile tüm bunları sizin için uzman ekibimiz gerçekleştiriyor.
Satış ve Pazarlama
Satış ve pazarlama bir firma için en önemli şeydir. Üretilen ürünlerin veya hizmetlerin en hızlı şekilde satılması gerekir. Bunun içinse doğru satış stratejilerinin geliştirilmesi önem taşımaktadır. Alanında uzman kadrosu ile hizmet veren firmamız satış hizmetlerinizi geliştirmenize katkı sağlıyor.
Tahsilat Hizmeti
Tahsilat hizmeti sunduğumuz kurumsal hizmetlerden birisidir. Firmanız için en önemli aşamalardan birisi olan tahsilat aşamasının profesyoneller tarafından takip edilmesi gerekir. Tahsilatın nasıl yapıldığı, ne zaman yapılacağı gibi konularda profesyonel destek almanız gerekir.
Lokasyon Kiralama
Lokasyon kiralama ile elde edeceğiniz en büyük avantaj zaman kazancıdır. Ofisin planlanması, burada çalışma ortamının oluşturulması ve buna benzer aktivitelerin yapılması zaman kaybı olacaktır. Firmanız büyürken ve dışarıda birçok iş varken siz bunlara odaklanarak zaman kaybetmemelisiniz.
Sosyal Medya Takibi
Günümüzde sosyal medyanın gücü azımsanamayacak kadar fazladır. Bu yüzden sosyal medyada mutlaka firmanızın yer alması gerekir. Ayrıca sadece yer almak yeterli olmayacaktır. Buradan gelen istek, öneri, şikâyet, sipariş gibi konularda müşteriler ile iletişim kurulması gerekmektedir.
Raporlama
Raporlama faaliyetleri tüm faaliyetlerimizin çok hızlı şekilde reaksiyon gösterebilmesi için oldukça önemlidir. Yaptığımız bu raporlama faaliyetleri ile firmanıza ait olan ürün veya hizmet ile alakalı geri dönüşleri tek bir dosya halinde sizlere sunmaktayız. Bu dosya içeriğinde ürünlerinize ait tüm detaylar yer almaktadır.
Bize Ulaşın

size nasıl destek
olacağımızı
bulalım .

İletişim