VİP CALL CENTER'a HOŞ GELDİNİZ

Sosyal Medya Takibi

İletişime Geçin!
Sosyal Medya Takibi

Günümüzde sosyal medyanın gücü azımsanamayacak kadar fazladır. Bu yüzden sosyal medyada mutlaka firmanızın yer alması gerekir. Ayrıca sadece yer almak yeterli olmayacaktır. Buradan gelen istek, öneri, şikâyet, sipariş gibi konularda müşteriler ile iletişim kurulması gerekmektedir. Sosyal medya takibi konusunda lider olan firmamız sizlere en iyi hizmeti sunacaktır. Alanında deneyimli kadromuz sosyal medya hesaplarınızın takibini yaparak müşterileriniz ile iletişime geçecektir. Bu sayede geri dönüşlerin tek bir noktada toplanması sağlanacaktır. Sonucunda ise ürün kalitesinde ve hizmetlerinizdeki kalitede bir artış yakalamanız kaçınılmaz olacaktır. Firmamız müşterilerin ve müşteri adaylarının firmanız hakkında ne düşündüğünü sosyal medya üzerinden toparlar. Bunları size rapor eder. Sonucunda yeni stratejiler geliştirmenizi sağlar.

Sosyal Medya Müşteri Takibi

Eğer sosyal medya müşteri takibi hizmeti alırsanız tüm müşterileriniz hakkında fikir elde etmeniz mümkün olacaktır. Müşterilerin ürün hakkındaki görüşleri de raporlama içerisinde yer alacaktır. Bu sayede ürünlerinizdeki kusurları veya geliştirilmesi gereken noktaları çok daha kolay tespit edebilirsiniz. Ayrıca eskiden olduğu gibi telefon ile şikâyet veya istek almak artık çok sık yaşanan bir durum değildir. Bu şekilde istek şikayetler alınsa da eğer sosyal medya hesabına sahipseniz kullanıcılar anında cevap alabilecekleri bu platformlara yönelmektedir. WhatsApp, Instagram veya Facebook hesabı aracılığı ile insanlar markalara isteklerini iletebilmektedir. Günümüzdeki bu sisteme adapte olmak ve zaman kaybı yaşamadan tüm müşterilerinize ulaşmak için müşteri takip hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Sosyal Medya Rakip Analizi

Müşterilerden gelen geri dönüşler kadar rakiplerin ne yaptığı da önemlidir. Firmamız sosyal medya takibi hizmeti ile sizlere rakip analizi yapabilme imkânı da tanımaktadır. Alacağınız bu hizmet ile piyasada yer alan rakipleriniz analiz edilir. Bu rakiplere ait geri dönüşler kayıt altına alınır. Depolanan bu veriler ile sizin ürününüz arasındaki bağlantı sağlanır. Raporlar hazırlanır. Bu raporlar sayesinde ürününüzü geliştirmeniz mümkün hale gelmektedir. Siz de firmamızdan sosyal medya rakip analizi hizmetleri alarak bu anlamda başarıyı yakalayabilirsiniz. Rakiplerinizin yaptığı hataları yapmadan daha emin adımlar ile ilerleyebilirsiniz. Ayrıca ürün satışlarınızı da artırabilirsiniz.

Diğer Hizmetlerimizi İncele :Call Center Cağrı Merkezi
Çağrı merkezi bir firma için olmazsa olmazlardandır. Bu müşterilere güven vermek ve tüm sorunları çözmek için oldukça önemli bir konudur. Yapılan araştırmalar çağrı merkezi olan ve ulaşılabilir olan firmaların daha tercih edilebilir olduğunu ispatlar niteliktedir.
Müşteri Hizmetleri Yönetimi
Müşteri hizmetleri yönetimi profesyonel olarak alınması gereken bir hizmettir. Müşterilerinize karşı tavrınız ve çözüm sunmanız firma prestiji için oldukça önemlidir. Yeni müşteri kazanımı genel olarak eski müşterilerin olumlu geri dönüşleri sonucunda olmaktadır.
Müşteri Elde Tutma
Rakip firmalara müşteri geçişlerini önleyebilirsiniz. Bunu yapmak için öncelikle müşteriniz ile sürekli olarak iletişim halinde olmanız gerekir. Pazarlama faaliyetleri sonucunda satışı gerçekleşen ürünler veya hizmetler ile alakalı geri dönüşleri mutlaka takip etmek gerekir.
Kalite Değerlendirme
Uzman ekibimiz sizin için tüm bu geri dönüşleri toparlamaktadır. Ürün ve hizmetiniz ile alakalı sorunları düzenlemektedir. Sonrasında ise sizlere rapor halinde sunmaktadır. Bu sayede ilk andan son ana kadar müşterinin memnun olmadığı durumları tespit etmeniz kolaylaşır.
Back Office Hizmeti
Bir firma için en önemli işlerden birisi geri dönüş yapan müşterilere cevap verebilmektedir. Bu geri dönüş kimi zaman olumlu kimi zaman ise olumsuz olabilir. Ayrıca bazı durumlarda insanlar isteklerini dile getirmek isteyebilir. Backoffice hizmeti ile tüm bunları sizin için uzman ekibimiz gerçekleştiriyor.
Satış ve Pazarlama
Satış ve pazarlama bir firma için en önemli şeydir. Üretilen ürünlerin veya hizmetlerin en hızlı şekilde satılması gerekir. Bunun içinse doğru satış stratejilerinin geliştirilmesi önem taşımaktadır. Alanında uzman kadrosu ile hizmet veren firmamız satış hizmetlerinizi geliştirmenize katkı sağlıyor.
Tahsilat Hizmeti
Tahsilat hizmeti sunduğumuz kurumsal hizmetlerden birisidir. Firmanız için en önemli aşamalardan birisi olan tahsilat aşamasının profesyoneller tarafından takip edilmesi gerekir. Tahsilatın nasıl yapıldığı, ne zaman yapılacağı gibi konularda profesyonel destek almanız gerekir.
Lokasyon Kiralama
Lokasyon kiralama ile elde edeceğiniz en büyük avantaj zaman kazancıdır. Ofisin planlanması, burada çalışma ortamının oluşturulması ve buna benzer aktivitelerin yapılması zaman kaybı olacaktır. Firmanız büyürken ve dışarıda birçok iş varken siz bunlara odaklanarak zaman kaybetmemelisiniz.
Sosyal Medya Takibi
Günümüzde sosyal medyanın gücü azımsanamayacak kadar fazladır. Bu yüzden sosyal medyada mutlaka firmanızın yer alması gerekir. Ayrıca sadece yer almak yeterli olmayacaktır. Buradan gelen istek, öneri, şikâyet, sipariş gibi konularda müşteriler ile iletişim kurulması gerekmektedir.
Raporlama
Raporlama faaliyetleri tüm faaliyetlerimizin çok hızlı şekilde reaksiyon gösterebilmesi için oldukça önemlidir. Yaptığımız bu raporlama faaliyetleri ile firmanıza ait olan ürün veya hizmet ile alakalı geri dönüşleri tek bir dosya halinde sizlere sunmaktayız. Bu dosya içeriğinde ürünlerinize ait tüm detaylar yer almaktadır.
Bize Ulaşın

size nasıl destek
olacağımızı
bulalım .

İletişim