VİP CALL CENTER'a HOŞ GELDİNİZ

Tahsilat Hizmeti

İletişime Geçin!
Tahsilat Hizmeti

Tahsilat hizmeti sunduğumuz kurumsal hizmetlerden birisidir. Firmanız için en önemli aşamalardan birisi olan tahsilat aşamasının profesyoneller tarafından takip edilmesi gerekir. Tahsilatın nasıl yapıldığı, ne zaman yapılacağı gibi konularda profesyonel destek almanız gerekir. Ayrıca müşterilere yapacakları ödemeleri hatırlatmak da önemlidir. Hatırlatmalar sayesinde daha sık periyotlar ile ödeme almak mümkündür. Bunu yapabilmek adına firmamızdan destek alabilirsiniz. Alanında uzman olan çağrı merkezi personelimiz sizler için tüm tahsilatlarınızın gerçekleştirilmesini sağlayacaktır. Müşterileriniz ile iletişime geçilerek yapılması gereken tahsilatlar hatırlatılacaktır. Bu ise tahsilatların daha kolay şekilde gerçekleşmesine olanak tanır. Ayrıca maddi olarak kayıp yaşamanızın önüne geçer.

Tahsilat Takibi

Eğer tahsilat hizmeti alırsanız tüm ödemelerinizin takibini kolaylıkla yapabilirsiniz. Tahsilat takibi yapan firmamız hangi ödemenin ne zaman yapılacağını belirler. Buna göre müşterileri bir sıralamaya sokar. Ödeme gününden belirli bir periyot önce veya ödeme gününde arama gerçekleştirerek ödeme alınmasını sağlar. Ayrıca bazı durumlarda ödemenin ertelenmesi gibi olaylar yaşanabilir. Bu durumlarda müşterilerden ödemenin ne zaman yapılacağına dair net bilgiler alınır. Müşterinin ödeme yapması konusunda ikna edici bir dille konuşma sağlanır. Bu ise kısa süre içinde beklenen ödemenin yapılmasını sağlar. Siz de firmamızdan profesyonel hizmet alarak dışarıdaki tüm ödemeleriniz takibini yapabilirsiniz. Müşterilerinizin sizlere ne kadar ödeme yapacağını takip edebilirsiniz. Bu yolla kazancınızı daha rahat tahsil edebilirsiniz.

Tahsilat Takibinin Önemi

Tahsilat hizmeti ile yapılacak takip birçok avantajı beraberinde getirir. Öncelikle hangi gün kasaya ne kadar para geleceği hakkında fikir sahibi olmanızı sağlar. Bu sayede atacağınız adımlardaki maddi giderlerinizi buna göre planlayabilirsiniz. Bir diğer avantaj ise tahsilat takibi ile tüm ödemelerin zamanında yapılmaya başlamasıdır. Müşterinin unuttum veya daha sonra yapacaktım gibi söylemlerde bulunması mümkün değildir. Bunu takip eden birisi olmadığı taktirde tüm müşterilerin ödemelerini hatırlayamayacağınız için sorun yaşayabilirsiniz. Ancak firmamızdan alacağınız bu hizmet ile tüm ödemelerin ne zaman ve hangi aralıklar ile yapılacağı bilgisini tek bir rapor halinde görebilirsiniz. Bu sayede dışarıda olan paranızın tahsilatını kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Firmamızın uzman kadrosu tüm aşamalarda sizler için özenli bir çalışma yürütecektir

Diğer Hizmetlerimizi İncele :Call Center Cağrı Merkezi
Çağrı merkezi bir firma için olmazsa olmazlardandır. Bu müşterilere güven vermek ve tüm sorunları çözmek için oldukça önemli bir konudur. Yapılan araştırmalar çağrı merkezi olan ve ulaşılabilir olan firmaların daha tercih edilebilir olduğunu ispatlar niteliktedir.
Müşteri Hizmetleri Yönetimi
Müşteri hizmetleri yönetimi profesyonel olarak alınması gereken bir hizmettir. Müşterilerinize karşı tavrınız ve çözüm sunmanız firma prestiji için oldukça önemlidir. Yeni müşteri kazanımı genel olarak eski müşterilerin olumlu geri dönüşleri sonucunda olmaktadır.
Müşteri Elde Tutma
Rakip firmalara müşteri geçişlerini önleyebilirsiniz. Bunu yapmak için öncelikle müşteriniz ile sürekli olarak iletişim halinde olmanız gerekir. Pazarlama faaliyetleri sonucunda satışı gerçekleşen ürünler veya hizmetler ile alakalı geri dönüşleri mutlaka takip etmek gerekir.
Kalite Değerlendirme
Uzman ekibimiz sizin için tüm bu geri dönüşleri toparlamaktadır. Ürün ve hizmetiniz ile alakalı sorunları düzenlemektedir. Sonrasında ise sizlere rapor halinde sunmaktadır. Bu sayede ilk andan son ana kadar müşterinin memnun olmadığı durumları tespit etmeniz kolaylaşır.
Back Office Hizmeti
Bir firma için en önemli işlerden birisi geri dönüş yapan müşterilere cevap verebilmektedir. Bu geri dönüş kimi zaman olumlu kimi zaman ise olumsuz olabilir. Ayrıca bazı durumlarda insanlar isteklerini dile getirmek isteyebilir. Backoffice hizmeti ile tüm bunları sizin için uzman ekibimiz gerçekleştiriyor.
Satış ve Pazarlama
Satış ve pazarlama bir firma için en önemli şeydir. Üretilen ürünlerin veya hizmetlerin en hızlı şekilde satılması gerekir. Bunun içinse doğru satış stratejilerinin geliştirilmesi önem taşımaktadır. Alanında uzman kadrosu ile hizmet veren firmamız satış hizmetlerinizi geliştirmenize katkı sağlıyor.
Tahsilat Hizmeti
Tahsilat hizmeti sunduğumuz kurumsal hizmetlerden birisidir. Firmanız için en önemli aşamalardan birisi olan tahsilat aşamasının profesyoneller tarafından takip edilmesi gerekir. Tahsilatın nasıl yapıldığı, ne zaman yapılacağı gibi konularda profesyonel destek almanız gerekir.
Lokasyon Kiralama
Lokasyon kiralama ile elde edeceğiniz en büyük avantaj zaman kazancıdır. Ofisin planlanması, burada çalışma ortamının oluşturulması ve buna benzer aktivitelerin yapılması zaman kaybı olacaktır. Firmanız büyürken ve dışarıda birçok iş varken siz bunlara odaklanarak zaman kaybetmemelisiniz.
Sosyal Medya Takibi
Günümüzde sosyal medyanın gücü azımsanamayacak kadar fazladır. Bu yüzden sosyal medyada mutlaka firmanızın yer alması gerekir. Ayrıca sadece yer almak yeterli olmayacaktır. Buradan gelen istek, öneri, şikâyet, sipariş gibi konularda müşteriler ile iletişim kurulması gerekmektedir.
Raporlama
Raporlama faaliyetleri tüm faaliyetlerimizin çok hızlı şekilde reaksiyon gösterebilmesi için oldukça önemlidir. Yaptığımız bu raporlama faaliyetleri ile firmanıza ait olan ürün veya hizmet ile alakalı geri dönüşleri tek bir dosya halinde sizlere sunmaktayız. Bu dosya içeriğinde ürünlerinize ait tüm detaylar yer almaktadır.
Bize Ulaşın

size nasıl destek
olacağımızı
bulalım .

İletişim